LNR1V154MSE
NichiconNichicon
LNR1V154MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR1V154MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Foi de date: LNR1V154MSE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR1V154MSE
Număr parc LNR1V154MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1611 pcs Fișa cu date LNR1V154MSE.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 14.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.595A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-7817
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 150000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNR1V333MSE
LNR1V333MSE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
In stoc: 4545 pcs
Descarca: LNR1V333MSE.pdf
RFQ
LNR1V154MSEN
LNR1V154MSEN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW