LNR1H223MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR1H223MSEN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Foi de date: LNR1H223MSEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR1H223MSEN
Număr parc LNR1H223MSEN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4684 pcs Fișa cu date LNR1H223MSEN.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 6.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.015A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.500" (12.70mm) Înălțime - așezată (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22000µF Aplicații General Purpose