LNR1C474MSE
NichiconNichicon
LNR1C474MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR1C474MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470000UF 20% 16V SCREW
Foi de date: LNR1C474MSE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR1C474MSE
Număr parc LNR1C474MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470000UF 20% 16V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1550 pcs Fișa cu date LNR1C474MSE.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 30.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.075A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-7720
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 470000µF