LNK2V472MSEG
NichiconNichicon
LNK2V472MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2V472MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNK2V472MSEG.pdf2.LNK2V472MSEG.pdf3.LNK2V472MSEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2V472MSEG
Număr parc LNK2V472MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1527 pcs Fișa cu date 1.LNK2V472MSEG.pdf2.LNK2V472MSEG.pdf3.LNK2V472MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 13.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.32A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8833
LNK2V472MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.528" (115.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF