LNK2H272MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2H272MSEHBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNK2H272MSEHBN.pdf2.LNK2H272MSEHBN.pdf3.LNK2H272MSEHBN.pdf
Starea stocului 936 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2H272MSEHBN
Număr parc LNK2H272MSEHBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 936 pcs Fișa cu date 1.LNK2H272MSEHBN.pdf2.LNK2H272MSEHBN.pdf3.LNK2H272MSEHBN.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 10.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.98A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 4.449" (113.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 2700µF