LNK2G472MSEG
NichiconNichicon
LNK2G472MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2G472MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNK2G472MSEG.pdf2.LNK2G472MSEG.pdf3.LNK2G472MSEG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 958 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2G472MSEG
Număr parc LNK2G472MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 958 pcs Fișa cu date 1.LNK2G472MSEG.pdf2.LNK2G472MSEG.pdf3.LNK2G472MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 14.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.72A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8855
LNK2G472MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.118" (130.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNK2G392MSEGBB
LNK2G392MSEGBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
In stoc: 1136 pcs
Descarca: LNK2G392MSEGBB.pdf
RFQ
LNK2G472MSEGBN
LNK2G472MSEGBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW