LNK2G183MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2G183MSEJBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNK2G183MSEJBB.pdf2.LNK2G183MSEJBB.pdf3.LNK2G183MSEJBB.pdf
Starea stocului 343 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 343 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2G183MSEJBB
Număr parc LNK2G183MSEJBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 343 pcs Fișa cu date 1.LNK2G183MSEJBB.pdf2.LNK2G183MSEJBB.pdf3.LNK2G183MSEJBB.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 41.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 57.68A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 9.370" (238.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 18000µF