LNC2W682MSEHBB
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2W682MSEHBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNC2W682MSEHBB.pdf2.LNC2W682MSEHBB.pdf3.LNC2W682MSEHBB.pdf
Starea stocului 887 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2W682MSEHBB
Număr parc LNC2W682MSEHBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 887 pcs Fișa cu date 1.LNC2W682MSEHBB.pdf2.LNC2W682MSEHBB.pdf3.LNC2W682MSEHBB.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 23.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.32A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 6800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNC2W562MTEH
LNC2W562MTEH
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
In stoc: 897 pcs
Descarca: LNC2W562MTEH.pdf
RFQ
LNC2W562MSEJBN
LNC2W562MSEJBN
Producători: Nichicon
In stoc: 810 pcs
Descarca: LNC2W562MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2W682MSEH
LNC2W682MSEH
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW