LNC2W102MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2W102MSEFBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNC2W102MSEFBB.pdf2.LNC2W102MSEFBB.pdf3.LNC2W102MSEFBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2W102MSEFBB
Număr parc LNC2W102MSEFBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 9.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.02A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF