LNC2V272MSEG
NichiconNichicon
LNC2V272MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2V272MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNC2V272MSEG.pdf2.LNC2V272MSEG.pdf3.LNC2V272MSEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2V272MSEG
Număr parc LNC2V272MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1672 pcs Fișa cu date 1.LNC2V272MSEG.pdf2.LNC2V272MSEG.pdf3.LNC2V272MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 13.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.18A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8746
LNC2V272MSEG-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 2700µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNC2V272MSEGBB
LNC2V272MSEGBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW