LNC2H682MSEJ
NichiconNichicon
LNC2H682MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2H682MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNC2H682MSEJ.pdf2.LNC2H682MSEJ.pdf3.LNC2H682MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 568 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2H682MSEJ
Număr parc LNC2H682MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 568 pcs Fișa cu date 1.LNC2H682MSEJ.pdf2.LNC2H682MSEJ.pdf3.LNC2H682MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 30A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8821
LNC2H682MSEJ-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 6800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNC2H682MSEJBB
LNC2H682MSEJBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
In stoc: 599 pcs
Descarca: LNC2H682MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2H822MSEJBB
LNC2H822MSEJBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
In stoc: 498 pcs
Descarca: LNC2H822MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2H682MSEJBN
LNC2H682MSEJBN