LLS2Z471MELA
NichiconNichicon
LLS2Z471MELA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS2Z471MELA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Foi de date: 1.LLS2Z471MELA.pdf2.LLS2Z471MELA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS2Z471MELA
Număr parc LLS2Z471MELA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49972 pcs Fișa cu date 1.LLS2Z471MELA.pdf2.LLS2Z471MELA.pdf
Tensiune - evaluat 180V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.12A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-2482
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF