LLS1J822MELC
NichiconNichicon
LLS1J822MELC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS1J822MELC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Foi de date: 1.LLS1J822MELC.pdf2.LLS1J822MELC.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS1J822MELC
Număr parc LLS1J822MELC Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17708 pcs Fișa cu date 1.LLS1J822MELC.pdf2.LLS1J822MELC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 5.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.8075A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-16270
LLS1J822MELC-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 8200µF