LLS1J472MELB
NichiconNichicon
LLS1J472MELB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS1J472MELB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Foi de date: 1.LLS1J472MELB.pdf2.LLS1J472MELB.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS1J472MELB
Număr parc LLS1J472MELB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23794 pcs Fișa cu date 1.LLS1J472MELB.pdf2.LLS1J472MELB.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.54A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.071A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose