LLS1H472MELB
NichiconNichicon
LLS1H472MELB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS1H472MELB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Foi de date: 1.LLS1H472MELB.pdf2.LLS1H472MELB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS1H472MELB
Număr parc LLS1H472MELB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24138 pcs Fișa cu date 1.LLS1H472MELB.pdf2.LLS1H472MELB.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4615A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-6160
LLS1H472MELB-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF