LLS1E123MELZ
NichiconNichicon
LLS1E123MELZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS1E123MELZ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Foi de date: 1.LLS1E123MELZ.pdf2.LLS1E123MELZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS1E123MELZ
Număr parc LLS1E123MELZ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22848 pcs Fișa cu date 1.LLS1E123MELZ.pdf2.LLS1E123MELZ.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.3355A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-6153
LLS1E123MELZ-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 12000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 12000µF