LLS1C333MELC
NichiconNichicon
LLS1C333MELC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLS1C333MELC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Foi de date: 1.LLS1C333MELC.pdf2.LLS1C333MELC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLS1C333MELC
Număr parc LLS1C333MELC Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18302 pcs Fișa cu date 1.LLS1C333MELC.pdf2.LLS1C333MELC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LLS Ripple Current @ Low Frequency 5.46A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.279A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-13906
LLS1C333MELC-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 33000µF