LLG2E122MELC35
NichiconNichicon
LLG2E122MELC35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LLG2E122MELC35
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LLG2E122MELC35.pdf2.LLG2E122MELC35.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LLG2E122MELC35
Număr parc LLG2E122MELC35 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17774 pcs Fișa cu date 1.LLG2E122MELC35.pdf2.LLG2E122MELC35.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LLG Ripple Current @ Low Frequency 3.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.76A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1200µF Aplicații General Purpose