LKS1V682MESZ
NichiconNichicon
LKS1V682MESZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKS1V682MESZ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Foi de date: LKS1V682MESZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKS1V682MESZ
Număr parc LKS1V682MESZ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23442 pcs Fișa cu date LKS1V682MESZ.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LKS Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-16517
LKS1V682MESZ-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 6800µF Aplicații Audio