LKS1K272MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKS1K272MESZ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP IN
Foi de date: LKS1K272MESZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKS1K272MESZ
Număr parc LKS1K272MESZ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 30210 pcs Fișa cu date LKS1K272MESZ.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LKS Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 2700µF