LKS1J392MESB
Prezentarea produsului
Număr parc: LKS1J392MESB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN
Foi de date: LKS1J392MESB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKS1J392MESB
Număr parc LKS1J392MESB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 27348 pcs Fișa cu date LKS1J392MESB.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LKS Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 3900µF