LKS1E223MESC
NichiconNichicon
LKS1E223MESC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKS1E223MESC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Foi de date: LKS1E223MESC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKS1E223MESC
Număr parc LKS1E223MESC Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23494 pcs Fișa cu date LKS1E223MESC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKS Ripple Current @ Low Frequency 3.75A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 22000µF