LKG1V822MESBBK
NichiconNichicon
LKG1V822MESBBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1V822MESBBK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Foi de date: LKG1V822MESBBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1V822MESBBK
Număr parc LKG1V822MESBBK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16794 pcs Fișa cu date LKG1V822MESBBK.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 3.6A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-16486
LKG1V822MESBBK-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 8200µF Aplicații Audio