LKG1J182MESCCK
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1J182MESCCK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN
Foi de date: LKG1J182MESCCK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1J182MESCCK
Număr parc LKG1J182MESCCK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 19712 pcs Fișa cu date LKG1J182MESCCK.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 2.75A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 1800µF