LKG1H272MESCCK
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1H272MESCCK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP IN
Foi de date: LKG1H272MESCCK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1H272MESCCK
Număr parc LKG1H272MESCCK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 18972 pcs Fișa cu date LKG1H272MESCCK.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 2.95A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 2700µF