LKG1E153MESCBK
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1E153MESCBK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP IN
Foi de date: LKG1E153MESCBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1E153MESCBK
Număr parc LKG1E153MESCBK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 24495 pcs Fișa cu date LKG1E153MESCBK.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 4A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 15000µF