LKG1E103MESCBK
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1E103MESCBK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP IN
Foi de date: LKG1E103MESCBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1E103MESCBK
Număr parc LKG1E103MESCBK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 22042 pcs Fișa cu date LKG1E103MESCBK.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 3.3A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF