LGY2Z471MELA
NichiconNichicon
LGY2Z471MELA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGY2Z471MELA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Foi de date: LGY2Z471MELA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGY2Z471MELA
Număr parc LGY2Z471MELA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42574 pcs Fișa cu date LGY2Z471MELA.pdf
Toleranţă 470µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm) Serie LGY
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 180V Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Numărul de condensatori 1.4A @ 120Hz
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului LGY2Z471MELA Durată de viață @ Temp. -
Impedanta - Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm)
Descriere extinsă 470µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Aplicații 7000 Hrs @ 105°C