LGY2Z102MELB
NichiconNichicon
LGY2Z102MELB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGY2Z102MELB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Foi de date: LGY2Z102MELB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGY2Z102MELB
Număr parc LGY2Z102MELB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20228 pcs Fișa cu date LGY2Z102MELB.pdf
Toleranţă 1000µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm) Serie LGY
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 180V Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Numărul de condensatori 2.2A @ 120Hz
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului LGY2Z102MELB Durată de viață @ Temp. -
Impedanta - Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
Descriere extinsă 1000µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Aplicații 7000 Hrs @ 105°C