LGY2G101MELZ
NichiconNichicon
LGY2G101MELZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGY2G101MELZ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Foi de date: LGY2G101MELZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGY2G101MELZ
Număr parc LGY2G101MELZ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35607 pcs Fișa cu date LGY2G101MELZ.pdf
Toleranţă 100µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm) Serie LGY
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 400V Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Numărul de condensatori 690mA @ 120Hz
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului LGY2G101MELZ Durată de viață @ Temp. -
Impedanta - Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
Descriere extinsă 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Aplicații 7000 Hrs @ 105°C