LGY1J822MELC45
NichiconNichicon
LGY1J822MELC45 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGY1J822MELC45
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Foi de date: 1.LGY1J822MELC45.pdf2.LGY1J822MELC45.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGY1J822MELC45
Număr parc LGY1J822MELC45 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12387 pcs Fișa cu date 1.LGY1J822MELC45.pdf2.LGY1J822MELC45.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LGY Ripple Current @ Low Frequency 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.91A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8692
LGY1J822MELC45-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 8200µF