LGX2W181MELA35
NichiconNichicon
LGX2W181MELA35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGX2W181MELA35
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LGX2W181MELA35.pdf2.LGX2W181MELA35.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGX2W181MELA35
Număr parc LGX2W181MELA35 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14687 pcs Fișa cu date 1.LGX2W181MELA35.pdf2.LGX2W181MELA35.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGX Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3156A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7917
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF