LGX2E271MELZ25
NichiconNichicon
LGX2E271MELZ25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGX2E271MELZ25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LGX2E271MELZ25.pdf2.LGX2E271MELZ25.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGX2E271MELZ25
Număr parc LGX2E271MELZ25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30048 pcs Fișa cu date 1.LGX2E271MELZ25.pdf2.LGX2E271MELZ25.pdf
Toleranţă 270µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm) Serie LGX
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 250V Pachet / Caz -
Alte nume 493-7951 Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 1.01A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului LGX2E271MELZ25
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) Descriere extinsă 270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Aplicații 5000 Hrs @ 105°C