LGUW6121MELA
NichiconNichicon
LGUW6121MELA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGUW6121MELA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Foi de date: 1.LGUW6121MELA.pdf2.LGUW6121MELA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGUW6121MELA
Număr parc LGUW6121MELA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22851 pcs Fișa cu date 1.LGUW6121MELA.pdf2.LGUW6121MELA.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0725A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-2821
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF