LGU2P681MELB
NichiconNichicon
LGU2P681MELB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGU2P681MELB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Foi de date: 1.LGU2P681MELB.pdf2.LGU2P681MELB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGU2P681MELB
Număr parc LGU2P681MELB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24187 pcs Fișa cu date 1.LGU2P681MELB.pdf2.LGU2P681MELB.pdf
Tensiune - evaluat 220V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.67A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-2738
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF