LGU2A182MELA
NichiconNichicon
LGU2A182MELA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGU2A182MELA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Foi de date: 1.LGU2A182MELA.pdf2.LGU2A182MELA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGU2A182MELA
Număr parc LGU2A182MELA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23546 pcs Fișa cu date 1.LGU2A182MELA.pdf2.LGU2A182MELA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 2.28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.622A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8475
LGU2A182MELA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF