LGU1K152MELA
NichiconNichicon
LGU1K152MELA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGU1K152MELA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Foi de date: 1.LGU1K152MELA.pdf2.LGU1K152MELA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGU1K152MELA
Număr parc LGU1K152MELA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29235 pcs Fișa cu date 1.LGU1K152MELA.pdf2.LGU1K152MELA.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.62A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.863A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8453
LGU1K152MELA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF