LGU1H562MELB
NichiconNichicon
LGU1H562MELB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGU1H562MELB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Foi de date: 1.LGU1H562MELB.pdf2.LGU1H562MELB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGU1H562MELB
Număr parc LGU1H562MELB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17260 pcs Fișa cu date 1.LGU1H562MELB.pdf2.LGU1H562MELB.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 2.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3925A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8436
LGU1H562MELB-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 5600µF