LGU1C123MELZ
NichiconNichicon
LGU1C123MELZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGU1C123MELZ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Foi de date: 1.LGU1C123MELZ.pdf2.LGU1C123MELZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGU1C123MELZ
Număr parc LGU1C123MELZ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30773 pcs Fișa cu date 1.LGU1C123MELZ.pdf2.LGU1C123MELZ.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGU Ripple Current @ Low Frequency 2.31A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6565A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7134
LGU1C123MELZ-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 12000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 12000µF