LGR2W680MELA30
NichiconNichicon
LGR2W680MELA30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGR2W680MELA30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LGR2W680MELA30.pdf2.LGR2W680MELA30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGR2W680MELA30
Număr parc LGR2W680MELA30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23632 pcs Fișa cu date 1.LGR2W680MELA30.pdf2.LGR2W680MELA30.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGR Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 757.9mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7932
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF