LGR2W101MELB30
NichiconNichicon
LGR2W101MELB30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGR2W101MELB30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LGR2W101MELB30.pdf2.LGR2W101MELB30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGR2W101MELB30
Număr parc LGR2W101MELB30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15120 pcs Fișa cu date 1.LGR2W101MELB30.pdf2.LGR2W101MELB30.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGR Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 915.2mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7922
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF