LGNW6271MELB30
NichiconNichicon
LGNW6271MELB30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGNW6271MELB30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Foi de date: 1.LGNW6271MELB30.pdf2.LGNW6271MELB30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGNW6271MELB30
Număr parc LGNW6271MELB30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15392 pcs Fișa cu date 1.LGNW6271MELB30.pdf2.LGNW6271MELB30.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGN Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7875A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8382
LGNW6271MELB30-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 270µF