LGN2H121MELB30
NichiconNichicon
LGN2H121MELB30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGN2H121MELB30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Foi de date: 1.LGN2H121MELB30.pdf2.LGN2H121MELB30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGN2H121MELB30
Număr parc LGN2H121MELB30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17644 pcs Fișa cu date 1.LGN2H121MELB30.pdf2.LGN2H121MELB30.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGN Ripple Current @ Low Frequency 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 972.4mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-4349
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF