LGL2G821MELB50
NichiconNichicon
LGL2G821MELB50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGL2G821MELB50
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Foi de date: 1.LGL2G821MELB50.pdf2.LGL2G821MELB50.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGL2G821MELB50
Număr parc LGL2G821MELB50 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7442 pcs Fișa cu date 1.LGL2G821MELB50.pdf2.LGL2G821MELB50.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGL Ripple Current @ Low Frequency 1.92A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7456A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7513
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 820µF