LGL2G221MELA25
NichiconNichicon
LGL2G221MELA25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGL2G221MELA25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Foi de date: 1.LGL2G221MELA25.pdf2.LGL2G221MELA25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGL2G221MELA25
Număr parc LGL2G221MELA25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13738 pcs Fișa cu date 1.LGL2G221MELA25.pdf2.LGL2G221MELA25.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGL Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1154A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7506
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF