LGJ2D151MELA15
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGJ2D151MELA15
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Foi de date: 1.LGJ2D151MELA15.pdf2.LGJ2D151MELA15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGJ2D151MELA15
Număr parc LGJ2D151MELA15 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21023 pcs Fișa cu date 1.LGJ2D151MELA15.pdf2.LGJ2D151MELA15.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGJ Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 975mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-16458
LGJ2D151MELA15-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF