LGGW6391MELB40
NichiconNichicon
LGGW6391MELB40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGGW6391MELB40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Foi de date: 1.LGGW6391MELB40.pdf2.LGGW6391MELB40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGGW6391MELB40
Număr parc LGGW6391MELB40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9696 pcs Fișa cu date 1.LGGW6391MELB40.pdf2.LGGW6391MELB40.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8515A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8211
LGGW6391MELB40-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 390µF