LGG2P561MELZ35
NichiconNichicon
LGG2P561MELZ35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2P561MELZ35
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Foi de date: 1.LGG2P561MELZ35.pdf2.LGG2P561MELZ35.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGG2P561MELZ35
Număr parc LGG2P561MELZ35 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17956 pcs Fișa cu date 1.LGG2P561MELZ35.pdf2.LGG2P561MELZ35.pdf
Tensiune - evaluat 220V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.175A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8141
LGG2P561MELZ35-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 560µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 560µF