LGG2G471MELB40
NichiconNichicon
LGG2G471MELB40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2G471MELB40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Foi de date: 1.LGG2G471MELB40.pdf2.LGG2G471MELB40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGG2G471MELB40
Număr parc LGG2G471MELB40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9325 pcs Fișa cu date 1.LGG2G471MELB40.pdf2.LGG2G471MELB40.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2165A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7071
LGG2G471MELB40-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF