LDM2D681MERAGA
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDM2D681MERAGA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: LDM2D681MERAGA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDM2D681MERAGA
Număr parc LDM2D681MERAGA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25773 pcs Fișa cu date LDM2D681MERAGA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LDM Ripple Current @ Low Frequency 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.02A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.335" (8.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose